افشای رابطه مخفیانه شکیرا با رافائل نادال

یک پاپاراتزی ادعا کرده است که شکیرا، خواننده کلمبیایی که چند وقتی است از جرارد پیکه، مدافع تیم بارسلونا جدا شده، با رافائل نادال، تنیسور معروف جهان رابطه پنهانی داشته است.

به گزارش فاواپرس، از زمان اعلام جدایی شکیرا و جرارد پیکه، این زوج به شدت در کانون توجه رسانه‌ها بوده‌اند. در روزهای اخیر تمام توجهات معطوف به مدافع بارسلونا بود، زیرا پیکه با معشوقه جدید و جوان خود به نام کلارا چیا مارتی در یک کنسرت حاضر شد. اما حالا نوبت به خواننده کلمبیایی است که به دلیل رابطه پنهانی ادعایی با اسطوره تنیس اسپانیا توجه رسانه ها را به خود جلب کند.

فاواپرس / افشای رابطه مخفیانه شکیرا با رافائل نادال

رابطه مخفیانه شکیرا با رافائل نادال

جوردی مارتین، پاپاراتزی اسپانیایی که عکس های پیکه با کلارا چیا را منتشر کرد، گزارش داد که شکیرا پیش از ملاقات با پیکه با رافائل نادال رابطه پنهانی داشت.

فاواپرس / افشای رابطه مخفیانه شکیرا با رافائل نادال

مارتین در برنامه America Noticias درباره شایعه رابطه شکیرا با الخاندرو سانز، خواننده اسپانیایی، که پیش از این مطرح شده بود گفت: «می‌توانم بگویم شکیرا با الخاندرو سانز یک ویدیو کلیپ ساخت اما از لحاظ عاطفی با او درگیر نشد.» او ادامه داد: «او با شخصی به همان اندازه مشهور و چه بسا مشهورتر ارتباط داشت.»

مجری برنامه به او التماس کرد تا نام این فرد را فاش کند، مهمان برنامه با آنکه اسمی نبرد اما یک سرنخ نسبتا به درد بخور ارائه کرد. او گفت: «او در سطح جهان یک فرد مشهور است و یک ورزشکار درجه یک است. فوتبالیست نیست، تنیس باز است.»

فاواپرس / افشای رابطه مخفیانه شکیرا با رافائل نادال

او بدون اینکه نامی از این تنیسور ببرد به ویدیو کلیپ Gitana اشاره کرد و گفت او ستاره این ویدیو کلیپ بود. ترانه موفقی که شکیرا در سال ۲۰۱۰ منتشر کرد. مارتین ادامه داد: «او در ویدیوکلیپی که با یکی از ورزشکاران برتر اسپانیا که ازجمله سه ورزشکار برتر تاریخ این کشور است، ساخته حضور دارد. نمی‌توانم نام ببرم.»

مجری برنامه که اصرار داشت این پاپاراتزی نام نادال را ببرد پرسید آیا فرد مورد نظر بیشترین عنوان گرند اسم تاریخ را کسب کرده است؟

او تنها پاسخ داد: بله!

 

 


خبرهای مرتبط

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.