اسباب‌کشی خانواده پیکه به خاطر مزاحمت‌های شکیرا!

پدر و مادر جرارد پیکه به دلیل مزاحمت‌های شکیرا برای آن‌ها، از خانه خود اسباب‌کشی خواهند کرد!

مونسترات برنابو و ژوان پیکه، پدر و مادر فوتبالیست مشهور جرارد پیکه تصمیم دارند تا بخاطر مزاحمت‌های عروس سابق خود خانه خود را عوض کنند!

به گزارش فاوا پرس، پدر و مادر جرارد پیکه مجبور شده‌اند تا بخاطر مزاحمت‌های دائمی شکیرا خانه خود را عوض کنند! شکیرا خواننده مشهور و عروس سابق خانواده پیکه در همسایگی آن‌ها زندگی می‌کند. او با مهمانی‌های دائم خود موجب آزار و اذیت این خانواده شده است.

حالا این زوج مسن به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر نمی‌توانند زندگی در کنار شکیرا را تحمل کنند. شکیرا نه تنها در مهمانی‌‌های خود صدای آهنگ را تا جای ممکن زیاد می‌کند بلکه در طول تمام این مهمانی‌ها آتش بازی‌های پر سر و صدایی نیز صورت می‌گیرد.

فاواپرس / خانواده پیکه به خاطر مزاحمت های شکیرا مجبور به ترک خانه خود شدند

مزاحمت‌های بی‌پایان شکیرا!

پس از طلاق شکیرا و جرارد پیکه، این خواننده 46 ساله میان خانه خود و مادرشوهر و پدرشوهر سابقش دیوار بلندی کشید. اطرافیان شکیرا اعلام کرده‌اند که این خواننده پس از خیانت و جدایی تلخش از فوتبالیست سابق دیگر نمی‌خواهد با خانواده پیکه در ارتباط باشد.

همینطور گزارش شده است که شکیرا عروسک بزرگی از یک جادوگر را در بالکن خانه خود به سوی خانه مونسترات برنابو قرار داده بود تا او را اذیت کند.

به نظر می‌رسد شکیرا از هر فرصتی برای پخش آهنگ جدید خود با صدای بلند نیز استقبال می‌کند. این آهنگ بر علیه جرارد پیکه و نامزد جدیدش، کلارا چیا مارتی نوشته شده است.

شکیرا در این آهنگ به مادر جرارد پیکه نیز اشاره می‌کند و خطاب به همسر سابق خود می‌گوید: «تو مادرشوهرم را به عنوان همسایه به من تحمیل کردی، همینطور خبرنگاران دم در خانه من و بدهکاری بزرگی که برای من به جا گذاشتی.»

رابطه شکیرا با مادرشوهر سابقش از زمانی که مونسترات با آغوش باز از نامزد جدید پسرش استقبال کرد بهم خورد.

فاواپرس / خانواده پیکه به خاطر مزاحمت های شکیرا مجبور به ترک خانه خود شدند

والدین جرارد پیکه به خاطر مزاحمت های شکیرا مجبور به ترک خانه خود شدند

پس از اینکه شکیرا از یک شیشه مربای خالی به خیانت جرارد پیکه پی برد، در سال ۲۰۲۲ پس از ۱۰ سال زندگی مشترک از هم جدا شدند.

اما انگار حواشی جدایی این زوج پایانی ندارد. پس از انتشار آهنگ پر طعنه شکیرا که در آن به همسر سابقش، نامزد جدید او و حتی مادر شوهر سابقش اشاره می کرد، گفته می شد که شکیرا این آهنگ را مدام با صدای بلند در خانه اش که رو به روی خانه والدین پیکه سابقش است، پخش می کند و حتی عروسک جادوگری را در بالکن خانه خود رو به خانه آنها قرار داده است. ظاهرا مزاحمت های شکیرا کار خودش را کرده است و والدین پیکه قصد دارند، خانه خود را ترک کنند.

فاواپرس / خانواده پیکه به خاطر مزاحمت های شکیرا مجبور به ترک خانه خود شدند

مونسترات برنابو و ژوان پیکه، پدر و مادر فوتبالیست مشهور جرارد پیکه، به دلیل سبک زندگی اخیر شکیرا که شامل مهمانی‌های بزرگ، آتش‌بازی و ازدحام طرفداران در درب خانه او می شود، در فکر جابجایی هستند. البته والدین پیکه به امید آنکه شکیرا به زودی برای زندگی، به میامی ایالات متحده خواهد رفت، عملی کردن تصمیم خود را به تعویق انداخته اند.

قرار بود این ستاره پاپ ۴۶ ساله کلمبیایی در ۳ ژانویه به همراه دو پسرش میلان ۱۰ ساله و ساشا ۷ ساله نقل مکان کنند، اما پس از وخامت وضعیت سلامتی پدرش سفر او به تعویق افتاد.

فاواپرس / خانواده پیکه به خاطر مزاحمت های شکیرا مجبور به ترک خانه خود شدند

خبر مشکلات اخیر همسایگی آنها بخشی از داستان پایان ناپذیر و طولانی بین شکیرا و مادر شوهر سابقش است. در اواخر ژانویه، شکیرا عروسک بزرگی از یک جادوگر را در بالکن خانه خود به سوی خانه مونسترات برنابو قرار داده بود تا او را اذیت کند. مادر پیکه به خانه او رفته و به یکی از کارکنان شکیرا گفته است که روی عروسک را از خانه آنها برگردانند، اما شکیرا به خواسته او توجهی نکرده است.

علاوه بر عروسک ترسناک، همسایه‌های شکیرا گفته‌اند که او از هر فرصتی برای پخش آهنگ جدید خود با صدای استقبال می کند. شکیرا در این آهنگ به مادر جرارد پیکه اشاره می‌کند و خطاب به همسر سابق خود می‌گوید: «تو مادرشوهرم را به عنوان همسایه به من تحمیل کردی، مطبوعات در خانه و بدهی در خزانه.»

فاواپرس / خانواده پیکه به خاطر مزاحمت های شکیرا مجبور به ترک خانه خود شدند

شکیرا که از انتقادات نسبت به طعنه های آهنگ جدیدش به شریک سابقش شانه خالی کرد، گفت که ساخت این آهنگ برای او احساس رهایی داشت. شکیرا درباره آهنگی که به صدر جدول ۵۰ رتبه برتر جهانی اسپاتیفای رسید، گفت: «می‌خواهم با آهنگم، میلیون‌ها زنی را که علیه کسانی قیام می‌کنند که به ما احساس بی‌ارزش بودن می‌دهند، در آغوش بگیرم.»

رابطه شکیرا با مادرشوهر سابقش از زمانی که مونسترات با آغوش باز از نامزد جدید پسرش استقبال کرد بهم خورد و فرزندانش را از تماس با مادربزرگ و پدربزگشان منع کرده است.

فاواپرس / دوست دختر جدید پیکه کلارا چیاماتی

از طرف دیگر جرارد پیکه هم به روش خودش به طعنه های آهنگ جدید شکیرا واکنش نشان می دهد. او و کلارا چیا معشوق جدیدش که گفته می شود پیکه به خاطر او به شکیرا خیانت کرده است با هم زندگی می کنند.

فاواپرس / خانواده پیکه به خاطر مزاحمت های شکیرا مجبور به ترک خانه خود شدند

در ۲ فوریه، از شکیرا در روز تولد خودش که همزمان با تولد پیکه نیز هست، در حالی که از بالکن خود برای طرفداران دست تکان می‌داد، عکس‌هایی گرفته شده است. در این تصاویر به نظر می رسد که او در کنار پسرش میلان، روحیه خود را حفظ کرده و در حال پشت سر گذاشتن ماجراهای تلخ سال گذشته است.

 


خبرهای مرتبط

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.