ثبت نام خودرو در سامانه یکپارچه باز هم تمدید شد

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: سامانه یکپارچه خودرو از روز ۱۶ لغایت ۱۸ فروردین برای افرادی که حساب وکالتی دارند اما اسامی آنان از سوی بانک‌ها اعلام نشده، مجدد باز می‌شود.

به گزارش فاواپرس، امید قالیباف گفت: ثبت نام خودرو امروز به پایان می‌رسد اما با توجه به اینکه برخی بانک‌ها هنوز فهرست افرادی که در مهلت مقرر (۲۰ تا ۲۳ اسفند) حساب وکالتی به نام سازمان حمایت ایجاد کرده‌اند را اعلام نکرده‌اند، مقرر شد در روزهای ۱۶ تا ۱۸ فروردین سامانه فقط برای این متقاضیان باز شود.

در طرح یکپارچه تخصیص خودرو بیش از ۹۵۰ هزار متقاضی حساب وکالتی با سازمان حمایت افتتاح کرده اند (که ۸۸۰ هزار نفر تا ۲۹ اسفند ثبت نام و خودرو خود را انتخاب کردند) اما عده ای هم بودند که به دلایل مختلف از جمله یکی دانستن طرح فروش ایران خودرو با طرح یکپارچه تخصیص خودرو، حساب وکالتی به نام ایران خودرو را ایجاد کرده بودند که باید به نام سازمان حمایت تغییر می یافت و به همین دلیل حذف شدند.

با توجه به این مساله، وزارت صمت در آخر بهار مجددا در قالب طرح یکپارچه تخصیص خودرو ثبت نام خواهد گذاشت و افراد حذف شده در این نوبت می‌توانند کمتر از سه ماه دیگر جهت خرید خودرو ثبت نام کنند.

 

مطالب مرتبط
1 دیدگاه
  1. آواتار جمشید جعفری
    جمشید جعفری می‌گوید

    تروخدا کمک کنید تمدیدکنند من دیشب خواستم خودرو تغییر بدم خودرو قبل لغو زدم خواستم انتخاب کنم خودرو مورد نظر سایت چنددقیقه زودتر بسته شد از زمان لغو من تا انتخاب مجدد خودرو 5ثانیه زمان نبرد. الان چیکارکنم 1ماهه بلوک هست حسابم از طرفی 2سال منتظر قرعه کشی هستم تروخدا بیان کنید که حداقل کسایی که بعداز لغو خودرو انتخابی نتونستن انتخاب کنن همون خودرو برگردونند یا حداقل 1روز تمدید کنند خواهشن برسونید به مسعولین از سازمان 0059597496 جمشید جعفری

ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟