تماشا کنید: انتشار سکانس سانسور شده فیلم متری شیش و نیم توسط کارگردان

سعید روستایی با انتشار ویدیوی سکانس سانسور شده فیلم متری شیش و نیم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: «سکانسی که از پایان‌بندی متری شیش و نیم حذف کردند. بی دلیل و بی منطق»

فاواپرس: سعید روستایی، کارگردان فیلم های ابدو یک روز و متری شش و نیم که اخیرا با پخش فیلم توقیف شده اخیرش برادران لیلا توجه بسیاری به خود جلب کرده بود و نقدهای مثبتی از مردم و جامعه هنری دریافت کرده بود، ویدیویی در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که به گفته او از سکانس حذف شده از پایان بندی فیلم متری شیش و نیم است.

فیلم متری شیش و نیم فیلمی به کارگردانی و نویسندگی سعید روستایی و تهیه‌کنندگی سید جمال ساداتیان و محصول سال ۱۳۹۷ است که بسیار پرفروش شد.

این اثر دومین همکاری سعید روستایی با نوید محمدزاده، پریناز ایزدیار و پیمان معادی است. داستان این فیلم به مقوله اعتیاد می پردازد. قرار بود که پیمان معادی تهیه کننده این فیلم باشد که با مخالفت شورای صنفی نمایش، این پروانه به نام سید جمال ساداتیان صادر گردید.

موضوع و داستان فیلم متری شیش و نیم چیست؟

فاواپرس / سکانس سانسور شده فیلم متری شیش و نیم

فیلم متری شیش و نیم درباره یک قاچاقچی به نام ناصر می باشد که پلیس مدت زیادی به دنبال پیدا کردن او می باشد و در پی همین ماجرا و دستگیری او اتفاقاتی حین داستان رخ می دهد . این فیلم به طور گسترده به موضوع اعتیاد و مواد مخدر و برخورد نیروی انتظامی با این موضوع پرداخته است.

سعید روستایی با انتشار ویدیوی سکانس حذف شده متری شیش و نیم در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سکانسی که از پایان‌بندی متری شیش و نیم حذف کردند. بی دلیل و بی منطق

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟