شورای هماهنگی بانک‌های دولتی اعلام کرد:

آغاز برداشت پول از حساب‌ وکالتی خودروهای داخلی و خارجی

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی از رفع مسدودی حساب وکالتی خودروهای داخلی خبر داد و گفت: متقاضیان خودروهای داخلی می‌توانند از امروز ۱۰۰ میلیون تومان مبلغ واریز شده به‌حساب وکالتی خودشان را برداشت کنند.

به گزارش فاواپرس، علیرضا قیطاسی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت رفع مسدودی حساب وکالتی خودروهای داخلی و خارجی اظهار کرد: از امروز دوشنبه (۲۸ فروردین‌ماه) ۱۰۰ میلیون تومان واریز شده متقاضیان ثبت‌نام خودرو در حساب وکالتی به نام سازمان حمایت با حفظ نوبت تحویل خودرو آزاد می‌شود و مردم می‌توانند این مبالغ را از حساب‌های خود برداشت کنند.

او در ادامه با بیان اینکه همه بانک‌ها همکاری لازم را در این زمینه دارند و مشکلی وجود ندارد، گفت: متقاضیانی هم که برای خودروهای وارداتی ثبت‌نام کرده بودند، اگر مشمول نشده و یا به هر دلیلی انصراف داده‌اند، می‌توانند ۵۰۰ میلیون تومان مبلغ مسدود شده را از حساب وکالتی خود برداشت کنند.

قیطاسی اعلام کرد: مردم در این زمینه اگر مشکلی یا ابهامی داشتند می‌توانند از طریق واحد شکایات هر بانک نسبت به ارائه گزارش آن و حل مشکل خود اقدام کنند.

طبق این گزارش، در ماه اخیر حساب‌های وکالتی متقاضیان خودروهای وارداتی و داخلی که از قرعه‌کشی انصراف داده‌اند، مسدود و مبالغ این حساب‌ها از ۱۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان بلوکه شد که نارضایتی مردم و اختلاف وزارت صمت و بانک‌ها را در پی داشت و این وزارتخانه چند بار به شبکه بانکی نامه زد.

سرانجام، از روز گذشته مسئولان بانکی از رفع مسدودی حساب‌های وکالتی متقاضیان خودروهای وارداتی خبر دادند. امروز نیز دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی از رفع مسدودی حساب‌های وکالتی متقاضیان خودروهای داخلی می‌گوید.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟