ورود پرداخت الکترونیک سداد به حوزه یکپارچه‌سازی هوشمند قیمت‌ها

پرداخت الکترونیک سداد، با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با «یکتا ارتباط تعاملی پرتو نما» که استارت‌آپی فعال در حوزه برنامه‌نویسی است، تجهیز میادین میوه و تره‌بار را به کارتخوان‌های اندرویدی با امکان درج قیمت یکپارچه را آغاز کرد.

به گزارش فاواپرس به نقل از روابط‌عمومی پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت با حمایت از استارت‌آپ فعال در حوزه برنامه نویسی حضور در زمینه کمک به دولت در ساماندهی قیمت‌ها را کلید زد و با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با «یکتا ارتباط تعاملی پرتو نما» که استارت‌آپی فعال در حوزه برنامه‌نویسی است، تجهیز میادین میوه و تره‌بار را به کارتخوان‌های اندرویدی با امکان درج قیمت یکپارچه را آغاز کرد.

با اجرای این تفاهم‌نامه قیمت اقلام عرضه شده در دستگاه‌های کارتخوان اندرویدی نصب شده در غرفه‌های میادین میوه و تره‌بار به صورت یکپارچه تعیین می‌شود و امکان نظارت بر قیمت‌ها بیش از پیش فراهم خواهد شد. به گفته محمدحسین کاشی مدیرعامل پرداخت الکترونیک سداد، این شرکت به عنوان بازوی بانک ملی ایران، حضور فعال در پروژه‌ها و طرح های حاکمیتی را یکی از اولویت‌های خود می‌داند و در همین راستا نیز به‌تازگی همکاری با شرکت پست را با هدف تامین دستگاه‌های کارتخوان و درگاه پرداخت الکترونیکی آغاز کرده‌ایم.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟