رونمایی از شغل جدید رامبد جوان بعد از تعطیلی خندوانه

رامبد جوان که خداحافظی‌اش با برنامه خندوانه مدتی است خبرساز شده، از شغل جدیدش رونمایی کرد.

فیلم رونمایی از شغل جدید رامبد جوان بعد از تعطیلی خندوانه در اینستاگرام منتشر شد.

فاواپرس: رامبد جوان که خداحافظی‌اش با برنامه خندوانه مدتی است خبرساز شده این بار در اینستاگرام با ویدبویی از دوبله انیمیشن سوپرماریو از شغل جدیدش رونمایی کرد.

کلیپ رونمایی از شغل جدید رامبد جوان

درباره‌ی فیلم سوپرماریو

قارچ خور (انیمیشن سوپرماریو) نخستین دوبله فارسی با صدای سه بعدی به مدیر دوبلاژی مجید داودی است. علی صبوری (کریس پرت / ماریو)، نرگس پناهی (آنیا تیلور جوی / پرنسس)، مجید داوودی (چارلی دی / لوییجی)، محمدصادق یعقوب‌زاده (جک بلک / باوزر)، قیس یساقی، فرشاد قاسمی، فرزانه امیدوار، محمد حسین کریمی، آتنا شاهی و مانیدا رضایی در این قارچ خور (سوپر ماریو) حضور دارند.

بیوگرافی رامبد جوان و همسرش

رامبد جوان متولد 1 دی 1350 در تهران، بازیگر، مجری و کارگردان است. او تحصیلکرده مقطع دیپلم می‌باشد که بازیگری را از تئاتر شروع کرد و از 24 سالگی جلوی دوربین رفت و حالا اجرا می‌کند و تجربه سه زندگی زناشویی هم دارد!

رامبد جوان تبریزی، متولد محله شهر آرا در تهران است اما اصالتا اهل تبریز بوده و تنها یک خواهر بزرگتر بنام پوپگ (بازیگر سابق) دارد. پدرش نوازنده تار و خطاط و مادرش کارشناس مردم شناسی دارد.

رامبد جوان اولین بار دهه هفتاد با خانم ماندانا روحی از بازیگران وقت تئاتر ازدواج کرد که خطبه عقد این دو توسط سید محمد خاتمی خوانده شد. با این حال این زندگی چند سال بعد به بن بست رسید و از یکدیگر طلاق گرفتند.

رامبد جوان در 27 اسفند 1387 وقتی 37 ساله بود با سحر دولتشاهی بازیگر 29 ساله ازدواج و باهم زیر یک سقف رفتند که زمان خود بسیار مورد توجه قرار گرفت. این دو باهم در گروه تئاتر آتیلا پسیانی باهم آشنا شدند اما این زندگی بعد از شش سال در سال 1393 به جدایی ختم شد.

فاواپرس / رونمایی از شغل جدید رامبد جوان بعد از تعطیلی خندوانه / نگار جواهریان

دو سال بعد از طلاق خانوم دولتشاهی عکس هایی از رابطه صمیمی رامبد جوان و نگار جواهریان شایعه رابطه این دو را سر زبان‌ها انداخت. مدت‌ها طول کشید تا بصورت تلویحی رامبد جوان و نگار جواهریان ازدواج خود را تایید کردند. بر اساس اذعان دوستانش آنها در سال 95 در کشور یونان مراسم عروسی خود را برگزار کردند که ثمره این زندگی دختری بنام ایراندخت متولد 31 تیر 98 در کاناداست.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟