جشن طلاق برهنه بریتنی اسپیرز همراه 6 مرد غریبه + فیلم

بریتنی اسپیرز که با پست‌های جسورانه‌اش شهرت زیادی دست و پا کرده است، برای خود یک جشن طلاق برگزار کرد. این خواننده ویدیویی برهنه در رختخواب را منتشر کرد و پس از آن با ۶ مرد نیمه برهنه که آن‌ها را «مرد مورد علاقه» توصیف کرد همراه شد , روی دست‌های آن‌ها ژست گرفت. این خواننده با انتشار آن لحظات در حساب اینستاگرام خود که ۴۲ میلیون دنبال کننده دارد، گفت: «بچه‌های مورد علاقه‌ام را دعوت کردم و تمام شب بازی کردیم.»

فاواپرس: بریتنی اسپیرز که با پست‌های جسورانه‌اش شهرت زیادی دست و پا کرده است، برای خود یک جشن طلاق برگزار کرد. این خواننده ویدیویی برهنه در رختخواب را منتشر کرد و پس از آن با 6 مرد نیمه برهنه که آن‌ها را «مرد مورد علاقه» توصیف کرد همراه شد روی دست‌های آن‌ها ژست گرفت. این خواننده با انتشار آن لحظات در حساب اینستاگرام خود که 42 میلیون دنبال کننده دارد، گفت: «بچه های مورد علاقه‌ام را دعوت کردم و تمام شب بازی کردم.»

خیانت بریتنی اسپیرز دلیل طلاق سام اصغری

چندی پیش اعلام شد که سام اصغری، بازیگر ۲۹ ساله هالیوود، درخواست طلاق از همسرش، بریتنی اسپیرز ۴۱ ساله را داده است. ظاهرا سام به خاطر رفتار به شدت بی ثبات بریتنی و آسیب های فیزیکی که به وی می رساند، آزار می دید؛ اما این خیانت بریتنی بود که سام را مجاب کرد تا برای گرفتن طلاق اقدام کند. حالا بریتنی اسپیرز با گرفتن جشن طلاق با چندین مرد غریبه، خوشحالی خود را از شرایطش به نمایش گذاشته است.

سام مشکوک شده بود که بریتنی اسپیرز با یکی از کارکنان خانه‌ای که در کالیفرنیای جنوبی دارند، به او خیانت کرده است. وی از یکی از کارکنان خواسته بود در حالی که برهنه بود از بریتنی فیلم بگیرد، هرچند در نهایت فیلم دوربین‌های این ملک ثابت کرده‌اند که بریتنی خیانت کرده است.

فاواپرس / جشن طلاق برهنه بریتنی اسپیرز همراه 6 مرد غریبه

مشخص نیست کارمندی که گفته می شود از او خواسته از او فیلم بگیرد، همان شخصی است که گفته می شود با او خیانت کرده است یا خیر.

در سند طلاق سام، که در هفته گذشته در دادگاه عالی لس آنجلس ثبت شد، اصغری اظهار داشت که به دلیل «اختلافات آشتی‌ناپذیر» درخواست طلاق داده است. اصغری درخواست پرداخت هزینه‌های وکلا و دادگاه را از بریتنی داشت.

جشن طلاق برهنه‌ی بریتنی اسپیرز

به نظر می‌رسد که بریتنی به سرعت از شرایط دشوار طلاق خود را خارج کرده است. زیرا بریتنی اسپیرز با گرفتن جشن طلاق با چندین مرد غریبه، خوشحالی خود را از شرایطش به نمایش گذاشته است.

بریتنی اسپیرز، ستاره‌ی نیمه بازنشسته و برنده جایزه گرمی، شنبه شب با دعوت از شش پسر مورد علاقه خود به خانه دوستش، یک جشن طلاق وحشیانه برگزار کرد، جایی که یکی از آن‌ها در حالی که او لبخند می‌زد و مردی دیگر از آن‌ها فیلم می‌گرفت، پای او را لیسید. همان طور که فیلمبردار به او دستور داد: «از ساعت شروع کن. چکمه، برادر.» سپس این کلیپ به طور ناگهانی برش داده شد تا بریتنی توسط پنج مرد بدون پیراهن در حالی که کنار استخر نگه داشته شده بود، در حالی که فریاد می‌زد: «بسیار عالی!»

در این کلیپ، چند مرد به ملاقات ستاره‌ی پاپ رفته‌اند که یکی از آنها چندین بار پای چپ او را لیس زد. وی همچنین یک کلیپ کوتاه از خود منتشر کرده است، در حالی که مردان نیمه برهنه وی را در دست دارند.

فاواپرس / جشن طلاق برهنه بریتنی اسپیرز همراه 6 مرد غریبه

این خواننده یک لباس سبز درخشان و نیمه شفاف به تن و یک جفت عینک آفتابی خلبانی به صورت داشت.

بریتنی اسپیرز سپس پیامی نوشت که در آن به گردش نیمه شب اخیر خود اشاره کرد که در طی آن باید یک ساعت رانندگی می‌کرد تا با یک به اصطلاح دوست ملاقات کند که برای شادی به خانه‌ی او رفته است. او نوشته است که یک ج*** مثل من چه کار می‌کند!!؟؟! من لباس سبزم را پوشیدم تا خودم را به دوستانم نشان دهم.

اسپیرز در پایان نوشت: پسران مورد علاقه خودم را دعوت کردم و تمام شب را بازی کردیم!!!

چندی پیش اعلام شد که سام اصغری همسر نامزد شده این خواننده، درخواست طلاق داده است. این بازیگر 29 ساله تایید کرد که روز پنجشنبه پس از 14 ماه ازدواج از این خواننده 41 ساله جدا شده و هفته‌ی گذشته درخواست طلاق داده است. حالا، ادعا شده است که سام پس از این که رفتارهای بریتنی به طور فزاینده‌ای بی‌ثبات شد، از این رابطه کناره گرفته است و یک منبع اعلام کرده است که او در حالی که درخواست‌های مضحک می کرد سر کارکنان داد می‌زده است.

فاواپرس / جشن طلاق برهنه بریتنی اسپیرز همراه 6 مرد غریبه

یک منبع دیگر به مطبوعات گفته است: رفتار او نگران کننده شده است و همه نگران او هستند. او به طور فزاینده‌ای نامتعادل رفتار می‌کند و در وضعیت آسیب‌پذیری قرار دارد. سام بار سنگینی را متحمل شده است. همه چیز به پایین‌ترین سطح سقوط کرده و دیدن آن غم انگیز است.

گویا منبع دیگری نیز اعلام کرده است که بریتنی وسواس عجیبی به چاقوها داشته و آن‌ها را در اطراف خانه پنهان و به دیوارها پرتاب می‌کرده است. به نظر می‌رسد او به پارانوئید مبتلاست و همیشه فکر می‌کند که کسی دنبالش است و او به چاقوها برای محافظت نیاز دارد.

بریتنی اسپیرز پیش از این سکوتش را در مورد اخبار طلاقش شکسته و به آن واکنش نشان داده بود. ظاهرا این واکنش پس از آن منتشر شده است که مشخص شد بریتنی چندین بار در طول رابطه آنها با سام برخورد فیزیکی داشت و ظاهراً یک بار هنگام خواب او را کبود کرده بود.

فاواپرس / جشن طلاق برهنه بریتنی اسپیرز همراه 6 مرد غریبه

منابع آگاه اعلام کرده‌اند که اصغری به دوستانش گفته است که بریتنی اسپیرز در طول هفت سال زندگی مشترکشان بارها به او حمله کرده و درگیری‌های متعددی بین آن‌ها وجود داشته است که در آن نیروهای امنیتی بین این زوج وارد عمل شده‌اند. بریتنی هنوز در مورد این اتهامات اظهار نظر نکرده است اما گفته که او از دادن حق حضانت دو سگ خود در جنگ تلخ طلاق خودداری می‌کند.

ماجرای باج‌خواهی سام اصغری از بریتنی اسپیرز

در پرونده‌ی طلاق اصغری، او درخواست کرده است که خواننده آمریکایی مجبور به پرداخت نفقه‌ی همسر، پرداخت هزینه‌های قانونی و هزینه‌های دادگاه خود شود؛ در حالی که درخواست‌های جداگانه‌ای برای تقسیم دارایی و سایر موارد ارایه کرده که بریتنی نگران است دو سگ آن‌ها را نیز شامل شود.

فاواپرس / جشن طلاق برهنه بریتنی اسپیرز همراه 6 مرد غریبه

در گفتگویی منبع داخلی خانواده اسپیرز فاش کرد‌ه‌اند که بریتنی لورا واسر وکیل مشهور طلاق هالیوود را استخدام کرده و مطمئن است که تیمش می‌توانند هر ادعایی را که سام در مورد ثروت وی مطرح کند، متوقف کنند. اما او می‌تواند به شدت نگران حق حضانت توله سگ‌های محبوبش باشد. با این حال، این منبع اضافه کرده است که یک دارایی وجود دارد که بریتنی بیش از حد آماده است تا آن را به همسر سابق خود بازگرداند؛ حلقه‌ی نامزدی او از وی دریافت کرده است.

در سند طلاق سام، که در هفته‌ی گذشته در دادگاه عالی لس آنجلس ثبت شد، او اظهار داشت که به دلیل اختلافات آشتی‌ناپذیر درخواست طلاق داده است. ولی به نظر می‌رسد که او درخواست حمایت چند میلیون دلاری همسر خود را از دست خواهد داد زیرا یک سوراخ بزرگ در قرارداد پیش از ازدواج آن ها وجود دارد. گفته می‌شود که این توافق شامل بخشی است که سام به ازای هر دو سال ازدواج آن‌ها یک میلیون دلار حمایت از بریتنی اسپیرز دریافت می‌کند؛ گرچه آن‌ها از سال 2016 شروع به ملاقات یکدیگر کردند، اما ازدواج رسمی آن‌ها تنها 14 ماه به طول انجامید یعنی کمتر از دوسال.

فاواپرس / جریان طلاق بریتنی اسپیرز و سام اصغری چیست؟

هم‌چنین برخی گفته‌های غیررسمی وجود دارند که او قصد دارد یک چک با رقم سنگین از بریتنی دریافت کند تا از به اشتراک گذاشتن هرگونه اطلاعات شرم‌آور درباره ازدواجشان جلوگیری کند. هر چند گمان می‌رود که توافق ازدواج آن‌ها دارای یک «بند محرمانگی گسترده» است که سام را از بحث در مورد رابطه‌اش با بریتنی منع می‌کند.

البته اطرافیان اصغری ادعاهای رسانه‌ها را رد می‌کنند. برندون کوهن، مدیر برنامه‌های اصغری گفته است که سام همیشه از بریتنی حمایت کرده و خواهد کرد.

 

 

 

 


خبرهای مرتبط

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟