بازدید معاون روابط کار وزارت رفاه از کارخانه فناپ تک

علی‌حسین رعیتی‌فرد، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به همراه اصغر رشنودی، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان نهم آبان‌ماه ۱۴۰۲ از کارخانه فناپ تک بازدید کردند.

فاواپرس: رعیتی‌فرد در این دیدار ضمن بازدید از بخش‌های مختلف کارخانه علاوه بر اینکه در جریان روند تولید محصولات پرداختی، بانکی و محصولات دیجیتال سفارشی‌سازی‌شده در این کارخانه قرار گرفت، در گفت‌وگوی چهره به چهره با کارگران در جریان شرایط کاری نیروی انسانی در کارخانه این شرکت و تغییرات شرایط کاری آنها پس از شروع به فعالیت در فناپ تک قرار گرفت.

او در نشست کوتاهی با مدیران، از شرایط کار و مشکلات پیش روی تولید در منطقه آزاد اروند آگاه شد. همچنین گزارشی از فعالیت‌های رفاهی صورت‌گرفته توسط شرکت برای کارکنان ارائه شد. در این گزارش بخشی از برنامه‌ریزی‌ها و اقدامات مدیران فناپ تک برای بهبود امور رفاهی پرسنل، ایجاد تعاونی مسکن در خرمشهر، افزایش جذب نیروی کار متخصص در این شهر و شرایط اشتغال‌زایی در سال پیش رو توسط مدیر کارخانه شرح داده شد.

فناپ تک با نگاه ارائه راهکارهای نوآورانه و فناورانه مبتنی بر سخت‌افزار تلاش دارد با ارائه محصولات سخت‌افزاری و پشتیبانی نرم‌افزاری به توسعه اکوسیستم نوآوری کشور به شکل نهادی و سازمانی کمک کند.

تلاش شرکت در این سال‌ها، بهبود مداوم زندگی دیجیتال روزمره ایرانیان و نگاه کارآفرینی در مناطق محروم و به‌خصوص تأثیرگذاری بر تغییر شرایط زندگی همکاران ساکن خرمشهر است. در همین راستا امسال با سرمایه‌گذاری در گسترش ظرفیت خط تولید بردهای الکترونیکی توجه بیشتری به حوزه تولید محصولات دیجیتال در کنار محصولات بانکی و پرداختی صورت گرفته که به‌زودی ظرفیت تولید این محصولات در فناپ تک و عمق داخلی‌سازی محصولات افزایش خواهد یافت. ازجمله این محصولات جدید در حوزه مخابرات می‌توان به مودم‌های TD-LTE اشاره کرد.

شرکت با توسعه محصولات دیجیتال قصد دارد شکلی از محصولات مبتنی بر فناوری را در اکوسیستم دیجیتال کشور وارد کند و با استفاده از زیرساخت‌های فناورانه موجود در هلدینگ فناپ به‌کارگیری آنها در زندگی ایرانیان را ضرورت بخشد. با این رویکرد فناپ تک در ابعاد مختلف به یک میانجی‌ میان مشتری نهایی و سامانه‌های دیجیتال موجود بدل شده و به ارائه خدمت بپردازد.

در پایان این بازدید علی‌حسین رعیتی‌فرد، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن ابراز خرسندی از تلاش‌های صورت‌گرفته در خرمشهر توسط فناپ تک در دفتر یادبود شرکت نوشت:

«امروز ۹ آبان‌ماه ۱۴۰۲ توفیق بازدید از مجموعه فناپ تک را داشتم.

خیلی خوشحال و خرسند از اقدامات مدیریت مجموعه شدم.

توجه به کارکنان و حفظ و صیانت از نیروی کار خبره و ماهر و ارتقای سطح آگاهی از اقدامات ویژه این واحد است.

امیدوارم موفق و مؤید باشید.

رعیتی‌فرد

معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی»

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟