سازمان بورس:

پیامک سهام عدالت برای هیچ کس ارسال نمی‌شود

سازمان بورس در خصوص پیامک سهام عدالت و خدمات این سهام اعلام کرد که مثل سال گذشته، پیامک و لینکی برای افراد ارسال نخواهد شد.

فاواپرس: سازمان بورس در خصوص پیامک سهام عدالت و خدمات این سهام اعلام کرد که مثل سال گذشته، پیامک و لینکی برای افراد ارسال نخواهد شد.

سازمان بورس درخصوص امور سهام عدالت اعلام کرد که همانند سال گذشته، برای هیچ‌یک از خدمات سهام عدالت هیچ پیامک و لینکی برای افراد ارسال نخواهد شد و تماسی با سهام‌داران عدالت گرفته نمی‌شود.

مهدی حاجی‌وند، مشاور رییس سازمان بورس در امور سهام عدالت، درخصوص چگونگی پرداخت سود سهام عدالت به باشگاه خبرنگاران اعلام کرد: امسال نیز سود سهام عدالت در دو مرحله پرداخت می‌شود که مرحله نخست آن تا پایان آذرماه پرداخت شد و برای مرحله دوم هم پیش‌بینی می‌شود که در اواخر سال پرداخت شود. او دراین‌باره ادامه داد: شرکت‌ها از مهلت قانونی خود درحال استفاده هستند تا سود خود را به حساب شرکت سپرده‌گذاری مرکزی واریز کنند. به‌محض اینکه سود‌ها کامل شد، مرحله دوم که مرحله تسویه است نیز انجام خواهد شد.

فاواپرس/ سهام عدالت

به گفته او، برای هیچ‌یک از خدمات سهام عدالت هیچ پیامک و لینکی برای افراد ارسال نخواهد شد و تماسی با سهامداران عدالت گرفته نمی‌شود. حاجی‌وند همچنین بیان کرد که اگر افراد هر لینک، پیامک سهام عدالت و اعلانات دیگری درخصوص سهام عدالت دریافت کنند، لینک جعلی و آلوده خواهد بود.

این اقدام از سوی سازمان بورس در راستای جلوگیری کلاهبرداری سودجویان از افراد است. تاکنون بسیاری از افراد علی‌رغم هشدارهای پی‌درپی مسئولان، قربانی پیامک‌ها و لینک‌های مربوط به مشاهده سهام عدالت شده و ازاین‌رو میلیاردها تومان متضرر شده‌اند.

چندی پیش اعضای باند کلاه‌برداری با ارسال لینک‌های و پیامک‌های جعلی با عنوان مشاهده سهام عدالت یا دریافت سود سهام عدالت به مال‌باختگان، حساب بانکی همه آن‌ها را به‌صورت اینترنتی خالی کرده بودند.

گفتنی است که مهدی عمران‌فر، رئیس پلیس فتا استان کهگیلویه و بویراحمد نیز دراین‌خصوص اعلام کرده بود: با بررسی و اقدام به‌موقع کارشناسان پلیس فتا، مبلغ ۷۱۰ میلیون ریال پول سرقت‌شده شاکی در حساب مقصد مسدود شد و با هماهنگی مقام قضایی به حساب شاکی عودت گردید.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.