با بیت‌کوین خرید آنلاین کنید

ورود اپل پِی به دنیای رمزارز

اکنون می‌توانید آن را با استفاده از Apple Pay (اپل پِی) خریدهای آنلاین خود را انجام دهید.

به گزارش «فاواپرس»، ارزش رمزارز در هفته های اخیر به بالاترین سطح رسیده و سرمایه گذاران در آن به زودی می توانند با این رمزارز ماشین تسلا خریده و از روز جمعه از طریق اپل پی با آن خرید کنند.

BitPay، سرویس محبوب پردازش پرداخت رمز ارز، اعلام کرده که کاربران مسترکارت های پیش پرداخت در ایالات متحده می توانند کارت خود را با Apple Wallet پیوند دهند و از بیت کوین برای تأمین مالی خریدهای آنلاین خود استفاده کنند.

شما می توانید کارت BitPay خود را از طریق برنامه BitPay Wallet به Apple Wallet اضافه کنید، که از طیف وسیعی از ارزهای رمزنگاری شده از جمله بیت کوین، بیت کوین کش، اتر، gemini dollar ، سکه USD، Paxos Standard و غیره پشتیبانی می کند.

این شرکت قصد دارد پشتیبانی از Google Pay و Samsung Pay را تا پایان ماه مارس گسترش دهد.

«استفان پیر» مدیر عامل BitPay، در بیانیه ای گفت: ما هزاران مشتری برنامه کیف پول BitPay داریم که از کارت BitPay استفاده می کنند. افزودن Apple Pay و به زودی Google و Samsung Pay استفاده از کارت BitPay در مکان های دیگر را آسان و راحت می کند.

اخبار مربوط به اینکه Apple Pay اکنون در برخی از پرداخت های بیت کوین ادغام خواهد شد، به دنبال تجزیه و تحلیل منتشر شده در اوایل هفته جاری نشان می دهد که اپل(که خدمات پرداخت مجازی آن قبلاً توسط میلیون ها نفر استفاده شده است) با ورود به تجارت رمزارز به ازای هر سال 40 میلیارد دلار درآمد کسب کند.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.