کارتخوان‌های پرداخت الکترونیک سداد در خدمت نمایشگاه بین‌المللی کتاب

کارتخوان‌های شرکت پرداخت الکترونیک سداد در سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به بیش از 2000 ناشر و فعال فرهنگی به طور کامل خدمت‌رسانی میکند.

به گزارش فاواپرس به نقل از روابط‌عمومی پرداخت الکترونیک سداد، بانک ملی ایران امسال با حضور همه‌جانبه در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران تمام امکانات خود را برای ارائه هرچه بهتر خدمات به فعالان فرهنگی و علاقه‌مندان کتاب بسیج کرده و در همین راستا شرکت پرداخت الکترونیک سداد به عنوان بازوی این بانک در حوزه پرداخت الکترونیکی، بیش از 2000 کارتخوان در غرفه‌های ناشران مستقر در نمایشگاه کتاب نصب و فعال کرده است.

کیوسک‌های سداد در تمام سالن‌های نمایشگاه امسال برپا شده‌اند و پشتیبانان این شرکت با سرکشی مستمر به غرفه‌ها ضمن اطمینان از پایداری شبکه پرداخت، انجام تراکنش‌ها را با بیشترین سرعت زیر نظر دارند.

به گفته غرفه‌داران از آغاز نمایشگاه کتاب خوشبختانه اختلالی در خدمات کارتخوان‌ها و زیرساخت‌های مرتبط به چشم نخورده و سایر پشتیبانی‌ها اعم از تامین رول کاغذ و سایر ملزومات به‌خوبی انجام می‌شود.

شرکت سداد در نمایشگاه کتاب امسال همچنین پویش نذر کتاب با عنوان کتاب‌آباد را هم اجرا کرده‌است. علاقه‌‌مندان در قالب این پویش می‌توانند از طریق اپلیکیشن ایوا یا کد دستوری 737 کمک‌های خود را به تجهیز کتابخانه‌های عمومی در مناطق کم برخوردار اهدا کنند.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.