حرکت اول از جاجیگا خارج شد

حرکت اول اعلام کرد پس از سه سال از ساختار سهامداری جاجیگا خارج شده است.

فاواپرس: پس از۳ سال از ترکیب سهامداری جاجیگا خارج شد.حرکت اول به عنوان سرمایه گذار خطرپذیر گروه همراه اول در مرداد ماه سال ۹۸ در دوران کرونا و با وجود ریسک‌های پیش روی استارت‌آپ‌های حوزه گردشگری با خرید ۲۰ درصد سهام جاجیگا در این استارت‌آپ مشارکت کرد.

روابط عمومی حرکت اول در مطلبی در این باره اعلام کرده است: در این چند سال جاجیگا همواره جز موفق‌ترین استارت‌آپ‌های حرکت اول بوده است.

با رشد چشمگیر جاجیگا و تبدیل شدن آن به یکی از دو بازیگر اصلی صنعت بازار اجاره آنلاین اقامتگاه، اهداف مالی سرمایه گذاری که در افق ۵ساله حرکت اول ترسیم شده بود، در بازه زمانی ۳ساله محقق

شد و در واقع این رشد مدیون زحمات بابک سهرابی و تیم پرتلاش و چابک جاجیگا است.

در مسیر خروج پیشنهادات متعددی از همکاران و بازیگران بزرگ صنعت داشتیم اما با توجه به تمایل و ترجیح بنیانگذاران، اولویت را با صاحبان اصلی کسب و کار دانستیم و در این بیانیه با افتخار اعلام می‌کنیم که سهام حرکت اول در جاجیگا توسط بنیانگذاران خریداری شده و حرکت اول خروجی موفقیت آمیز را رقم زده است.در حرکت اول توانمند سازی اکوسیستم از طریق تزریق سرمایه و تسهیلگری در رشد و نه تصاحب کسب و کار همواره اولویت داشته و امید است اقداماتی از این دست به افزایش انگیزه کارآفرینان توانمند در ایفای نقش در این اکوسیستم یاری رساند.

در پایان حرکت اول به ادامه همکاری با جاجیگا هم اشاره کرده است و اعلام کرده: خروج حرکت اول به معنی پایان همراهی ما با جاجیگا نخواهد بود و امیدواریم هم افزایی شکل گرفته بین این استار‌ت‌آپ موفق با خانواده بزرگ همراه اول ادامه دار باشد.

بنیان‌گذار جاجیگا نیز در این باره اعلام کرده که این تعامل سه ساله به نفع هر دو طرف بوده و جاجیگا همچنان به دنبال پیشنهادات جدید و جذاب سرمایه‌گذاری است​​​​​​.

حرکت اول در بیانیه خود ذکر کرده است:

با رشد چشمگیر جاجیگا و تبدیل شدن آن به یکی از دو بازیگر اصلی صنعت بازار اجاره آنلاین اقامتگاه، اهداف مالی سرمایه گذاری که در افق ۵ساله حرکت اول ترسیم شده بود، در بازه زمانی ۳ساله محقق گردید و این رشد چشمگیر که در سخت ترین دوران صنعت گردشگری حاصل گردید را مدیون زحمات بابک سهرابی عزیز و تیم پرتلاش و چابک جاجیگا هستیم.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.