شرایط نگران‌کننده بیت کوین تا کی ادامه دارد؟

بیت کوین همچنان در زیر مرز ۴۲ هزار دلار باقی مانده و اگرچه این موضوع برای سرمایه‌گذاران نگران‌کننده به نظر می‌رسد اما واگرایی صعودی در نمودار قیمت سکه ظاهر شده است.

فاواپرس: سرمایه‌گذاران بیت کوین هفته گذشته متحمل ضرر شدند زیرا قیمت پادشاه کریپتوها در هفت روز گذشته بیش از ۲ درصد کاهش یافت.

شاخص کلیدی بازار بیت کوین نشان دهنده واگرایی صعودی است و تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال (Trader Tradingrade)، توییتی را در ۱۹ ژانویه منتشر کرد که بر همین موضوع تاکید داشت. بر اساس این توییت، نمودار روزانه بالا و پایین بیت کوین واگرایی صعودی پنهان در شاخص قدرت نسبی (RSI) که از دسامبر ۲۰۲۳ شکل گرفته است را نشان می‌دهد.

این تحلیلگر همچنین اشاره کرد که این احتمال بیشتر از روند صعودی قیمت در اوایل دوره را مشخص کرده است.

برای درک بهتر اینکه آیا بیت کوین رالی گاوی را آغاز می‌کند یا خیر، نگاهی به معیارهای زنجیره‌ای آن انداختیم. اگرچه شاخص‌های بازار صعودی بودند اما نگاهی به معیارهای زنجیره‌ای بیت کوین نشان داد که احتمال روندی صعودی در کوتاه‌مدت کم است.

داده‌های کریپتوکوانت نشان می‌دهد که سپرده خالص بیت کوین در صرافی‌ها در مقایسه با میانگین هفت روز گذشته بالا بوده است. شاخص aSORP آن قرمز بود، به این معنی که سرمایه‌گذاران بیشتری بیت کوین را با سود می‌فروشند و در میان بازار صعودی، این مورد می‌تواند نشان دهنده بازاری بالا باشد. علاوه بر این، CDD باینری آن نشان می‌دهد که حرکات بلندمدت دارندگان در هفت روز گذشته بالاتر از میانگین بوده است.

مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۶۴ تریلیون دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۷ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۴۹.۷۰ درصد کل بازار ارزهای دیجیتال در اختیار بیت کوین بوده که در یک روز ۰.۰۷ درصد کاهش داشته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۳۳.۷۲ میلیارد دلار است که ۴۳.۹۱ درصد کاهش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز در حال حاضر ۴.۶۸ میلیارد دلار است که ۱۳.۸۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال بوده و حجم تمام سکه‌های پایدار اکنون ۲۹.۴۲ میلیارد دلار است که ۸۷.۲۵ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال را تشکیل می‌دهد.

 

قیمت لحظه‌ای رمزارزها

قیمت رمزارز صفحه خبر
CoinPriceChangeLast 24h

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.