حامد نقشوان مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان شد

با استعفای مجید هادی، حامد نقشوان از سوی هلدینگ داده‌پردازی پارسیان و اعضای هیات مدیره تجارت الکترونیک پارسیان به عنوان مدیرعامل این شرکت، منصوب شد.

به گزارش فاواپرس به نقل از روابط عمومی تجارت الکترونیک پارسیان (تاپ)، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل تجارت الکترونیک پارسیان با حضور معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعات بانک پارسیان، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره هلدینگ داده‌پردازی پارسیان و اعضای هیئت مدیره، معاونان و مدیران تجارت الکترونیک پارسیان برگزار و طی حکمی، حامد نقشوان به عنوان مدیرعامل شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، معرفی شد.

در این مراسم که با حضور مسعود پشمچی، معاون فناوری‌های نوین مالی و اطلاعات بانک پارسیان، حمید توفیقی، مدیرعامل هلدینگ داده‌پردازی پارسیان و اعضای هیات مدیره آن و همچنین اعضای هیئت مدیره، معاونان و مدیران تجارت الکترونیک پارسیان و مدیران عامل شرکت‌های زیرمجموعه گروه داده‌پردازی پارسیان برگزار شد از زحمات مجید هادی که از تیر ماه ۱۴۰۱، مدیریت تجارت الکترونیک پارسیان را بر عهده داشت، تقدیر به عمل آمد.

لازم به ذکر است حامد نقشوان، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر است و پیش از این، مدیرعاملی شرکت تأمین خدمات سیستم‌های کاربردی کاسپین که از شرکت‌های عضو گروه داده‌پردازی پارسیان است را بر عهده داشت. او همچنین سابقه معاونت توسعه کسب و کار گروه داده‌پردازی پارسیان را نیز در کارنامه خود دارد.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.