ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء آغاز به کار کرد

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء (Iotex۲۰۲۱) از امروز (دوشنبه، ۲۷ بهمن‌ماه) به مدت دو روز در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به کار کرد.

به گزارش « فاواپرس» این نمایشگاه در میانه رویداد «هفته ایران دیجیتال» با حضور اپراتور‌های تلفن همراه کشور و فعالان حوزه اینترنت اشیاء آغاز به کار کرده و در طول زمان برگزاری آن از محصولات و خدمات بومی در حوزه اینترنت اشیاء با حضور «سورنا ستاری» معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و « محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات رونمایی خواهد شد.

نشست بررسی آخرین وضعیت واگذاری باند‌های فرکانسی ۵G، رونمایی از اپراتور اینترنت اشیاء، سامانه کشاورزی هوشمند، گجت‌های سلامت هوشمند، معرفی گیت‌وی مانیتورینگ خطوط تولیدی صنعتی، رونمایی از برنامه‌های ۵ G اپراتور‌های تلفن همراه و معرفی سامانه اتصال ساختمان‌ها به آتش‌نشانی، از جمله رویداد‌های این نمایشگاه خواهد بود.

ششمین نمایشگاه اینترنت اشیاء ایران روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه ۲۷ و ۲۸ بهمن‌ماه در سالن ۲۷ نمایشگاه بین‌المللی تهران برپا خواهد بود.

به گزارش فاواپرس، سومین رویداد هفته ایران دیجیتال از شنبه گذشته (۲۵ بهمن‌ماه) آغاز شده و تا فردا (۲۸ بهمن‌ماه) ادامه خواهد داشت. در این رویداد موضوعات مختلفی در هفته ایران دیجیتال مطرح است، اما نسل پنجم ارتباطات سیار ۵G، اینترنت اشیا و هوش مصنوعی، سه موضوع اصلی است که در مدت پنج روز برگزاری این رویداد با شعار «ارتباطات هوشمندانه در ایران دیجیتال» به آن‌ها پرداخته خواهد شد.

نشست‌های حوزه اینترنت اشیا، بررسی آخرین تحولات در حوزه واگذاری باند‌های فرکانس‌های، توسعه نسل پنجم ارتباطات با حضور مدیران سازمان تنظیم مقررات در روز‌های دوشنبه و سه‌شنبه به صورت حضوری در سالن ۲۷ نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور وزیر ارتباطات، معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری و رییس سازمان فاوای شهرداری برگزار خواهد شد.

نخستین مزایده باند فرکانسی در ایران، توسعه زیرساخت‌های ثابت نسل پنجم ارتباطات، فینال چهارمین لیگ برتر اینترنت اشیا، نشست هوشمندسازی مصرف انرژی، رونمایی از سامانه هوشمند در حوزه کشاورزی، صنعت، سلامت و رونمایی از شبکه‌های هوشمند نسل پنجم ارتباطات سیار، از جمله مهم‌ترین برنامه‌هایی است که در این هفته دنبال خواهند شد.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.