پس از دریافت وام‌های دولتی

پیام‌رسان بیسفون از ارایه خدمات شانه خالی کرد

پیام رسان بیسفون با ارسال پیام به مخاطبان خود خبر از توقف ارائه خدمات به مخاطبان خود را دارد. این در حالیست که مسئولان مدام مردم را به تشویق از پیام رسان‌های داخلی می‌کنند. حال این سوال پیش می‌آید که چرا با وجود صرف هزینه میلیاردی از سوی وزارت ارتباطات این پیام رسان متوقف می‌شود.

به گزارش « فاواپرس» با وجود اینکه امروزه پیام‌رسان‌های ایرانی در بین مخاطبان برای خود جا بازکرده و مشتریان زیادی دارند، اما متاسفانه باخبر شدیم پیام رسان بیسفون با ارسال پیام به مخاطبان خود خبر از توقف ارائه خدمات به مخاطبان خود را دارد. این در حالیست که مسئولان مدام مردم را به تشویق از پیام رسان‌های داخلی می‌کنند. حال این سوال پیش می‌آید که چرا با وجود صرف هزینه میلیاردی از سوی وزارت ارتباطات این پیام رسان متوقف خواهد شد.

برای صحت و سقم این خبر گفت‌وگویی را با محمد داوری مدیرعامل پیام‌رسان بیسفون انجام دادیم که ایشان تعطیلی این پیام رسان را بعد از ۸ سال فعالیت تایید کردند.

گفتنی است بیسفون که از اولین پیام‌رسان‌های بومی است و در سال ۹۷ وام ۵ میلیارد تومانی از وزارت ارتباطات دریافت کرده بود، اعلام کرد که ۱۵ اسفند ۹۹ سرور‌های خود را برای همیشه خاموش می‌کند.

وی از ارائه جزئیات این خبر صرف نظر کرد و جزئیات آن را به روز‌های آتی موکول کرد.

کشوری که امروزه در شرایط بد اقتصادی مواجه است و اکثر جوانان به دنبال کار و اشتغال و حتی برای گرفتن تسهیلات باید از هفت خوان رستم عبور کنند چطور برای یکسری از شرکت‌های چنین وام‌های کلانی داده می‌شود… در این میان چیزی که سوال برانگیز است بحث اخذ وام چند میلیاردی است که صرف این پیام رسان شده آیا واقعا این وام برگردانده شده است؟ آیا راه‌اندازی پیام رسان دیگری در کار است یا نه؟

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.