ترامپ به دنبال راه اندازی شبکه اجتماعی شخصی

دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا بعد از مدتی سکوت با شبکه نیوزمکس مصاحبه کرده و از برنامه‌ریزی برای راه اندازی پلتفرم شبکه اجتماعی خود خبر داده است.

به گزارش « فاواپرس»، نیویورک مگ اعلام کرد، ترامپ وعده داده که با راه اندازی شبکه اجتماعی شخصی وی میلیون‌ها رأی دهنده جمهوری خواه می‌توانند به او دسترسی یابند. ترامپ همچنین مدعی شده که بسیار محبوب است.

ترامپ افزوده که قصد ندارد به توئیتر بازگردد، هر چند این دقیقاً تصمیم وی نیست. توئیتر حدود یک هفته قبل اعلام کرد به علت ترویج خشونت توسط ترامپ دیگر هرگز به وی اجازه حضور و ارسال مطلب در این شبکه اجتماعی را نخواهد داد.

رئیس جمهور سابق آمریکا افزود که توئیتر برای وی بسیار خسته کننده شده بود و میلیون‌ها نفر در حال ترک این شبکه اجتماعی هستند. زیرا از نظر آنها هم توئیتر خسته کننده بوده است.

ترامپ در ادامه این مصاحبه تصریح کرده قصد دارد همزمان با آغاز فعالیت دولت بایدن برای مدتی تا حدی سکوت کند ولی این به معنای سکوت کامل نیست. وی همچنین ادعای خود در مورد پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری اخیر آمریکا را تکرار کرد و افزود تنها رئیس جمهور آمریکاست که استیضاح شده و میزان محبوبیتش بعد از این رویداد افزایش یافته است.

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.