ویدیوی معرفی سریال ارباب حلقه‌ها منتشر شد

سریال ارباب حلقه‌ها یکی از پرخرج‌ترین سریال‌های آمازون پرایم است که به طور حتم طرفداران زیادی در انتظار پخش این سریال هستند.

به تازگی آمازون پرایم ویدیوی معرفی سریال ارباب حلقه‌ها را منتشر کرده و به همراه آن، نام کامل سریال را اعلام نموده است. 

سریال ارباب حلقه‌ها یکی از پرخرج‌ترین سریال‌های آمازون پرایم است که مطمئنا طرفداران زیادی در انتظار پخش این سریال هستند. اخیرا آمازون پرایم ویدیویی از این سریال را منتشر کرده است. البته در این ویدیو سکانسی از این مجموعه دیده نمی‌شود و تنها این سریال به همراه نام کامل آن، The Lord of the Rings: The Rings of Power معرفی می‌شود.

از آنجایی که قرار است سریال ارباب حلقه‌ها در 11 شهریور 1401 پخش شود، نباید حالا حالاها مننظر انتشار تریلر آن باشیم. با این حال، تماشای این ویدیو نیز خالی از لطف نیست.

سریال ارباب حلقه‌ها

ویدیوی معرفی سریال ارباب حلقه‌ها

هرچند در گذشته 3 فیلم سینمایی از کتاب‌های ارباب حلقه‌ها اقتباس شده، اما با این حال آمازون پرایم هزینه گزافی برای دریافت حق کامل ساخت آثار تلویزیونی از دوران دوم دنیای آردا پرداخت تا یکی از پرهزینه‌ترین مجموعه‌های تاریخ و بهترین سریال های 2022 را بسازد.

آمازون با ساخت سریال ارباب حلقه‌ها برای نخستین بار قهرمان‌های افسانه‌ای دوران دوم تاریخ فانتزی سرزمین میانه را به دنیای تصویر می‌آورد. این درام حماسی که هزاران سال قبل از اتفاقات سه‌گانه هابیت و سه‌گانه ارباب حلقه‌ها روایت می‌شود، تماشاگران را به دوران شکل‌گیری قدرت‌های عظیم، رسیدن پادشاهی‌ها به شکوه و سقوط آن‌ها به سوی نابودی، آزمایش شدن قهرمان‌های خاص و به دار آویخته شدن امید حتی برای بهترین مردم می‌برد.

از خلاصه داستان سریال ارباب حلقه‌ها که بگذریم، در تیزر منتشر شده، راوی جملات ماندگار جی. آر. آر. تالکین را بیان می‌کند: سه حلقه برای پادشاهان الف در زیر آسمان. هفت حلقه برای ارباب‌های دورف در تالار سنگی‌شان. ۹ حلقه برای انسان‌های فانی که محکوم به مرگ هستند. یکی برای ارباب تاریکی روی تخت پادشاهی تاریکی او در سرزمین موردور؛ آن‌جا که سایه‌ها آرمیده‌اند.

شما می‌توانید در ادامه این ویدیوی معرفی سریال ارباب حلقه ها را تماشا کنید.

خبرهای مرتبط


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟