وام بدون ضامن ویپاد به همه پرداخت می‌شود

ویپاد با راه‌اندازی طرح پشتوانه، آنلاین، بدون ضامن و وثیقه در کمتر از پنج دقیقه به عموم کاربران خود وام می‌دهد.

به گزارش فاواپرس، ویپاد از بهمن ‏سال گذشته، ارایه خدمات «الآن بخر، بعداً پرداخت کن» (BNPL) خود را در قالب طرح پشتوانه و با هدف توسعه فراگیری مالی و دسترسی همگانی به خدمات پایه بانک پاسارگاد، آغاز کرده بود.

از هفته گذشته ویپاد خدمات خود را به صورت عمومی در اختیار تمام متقاضیان از سراسر کشور قرار داده است. به این ترتیب که تمامی افرادی که در ویپاد افتتاح حساب کرده باشند، در صورت نداشتن بدهی و چک برگشتی، می‌توانند به صورت آنلاین، بدون ضامن و صرفاً مبتنی بر اعتبارسنجی، ظرف حداکثر پنج دقیقه، از ویپاد تسهیلات خرد (تا سقف سه میلیون تومان اعتبار) دریافت کنند.

روال کلی تسویه این نوع تسهیلات نیز به این ترتیب خواهد بود که پس از دریافت تسهیلات، مدت‌زمان مشخصی (بسته به مبلغ تسهیلات بین یک تا سه هفته) به عنوان مهلت مصرف این تسهیلات لحاظ شده و پس از پایان آن، صورت‌حسابی از سوی ویپاد صادر و در اختیار کاربر قرار داده خواهد شد.

فاواپرس / وام بدون ضامن ویپاد به همه پرداخت می‌شود

مهلت پرداخت این صورت‌حساب یک ماه است که بسته به مبلغ تسهیلات، از سوی کاربر تا سه ماه قابل تمدید است. اعتبار این تسهیلات در تمامی فروشگاه‌‏های مجهز به کارتخوان در سراسر کشور و نیز تمامی فروشگاه‌‏های اینترنتی قابل استفاده خواهد بود و از این جهت، محدودیتی در استفاده از این اعتبار برای کاربران وجود نخواهد داشت.

ویپاد محصولی از بانک پاسارگاد است و علاوه بر امکان برخورداری از تسهیلات خرد مصرفی، امکان افتتاح حساب دیجیتالی بانک پاسارگاد، دریافت کارت مجازی بانک پاسارگاد، دریافت کارت نقدی فیزیکی بانک پاسارگاد در آدرس دلخواه، صدور و ارسال آنی کارت هدیه و مجموعه متنوعی از خدمات دیگر را در اختیار تمامی هموطنان سراسر کشور قرار می‌‏دهد.

نسخه‌‏‏های مختلف ویپاد (تحت وب، اندروید و iOS) از طریق سایت Wepod.ir و فروشگاه‏‌های کافه بازار، سیب اپ و… در دسترس علاقه‌مندان به استفاده از این خدمات قرار دارد.

 

 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.