در اولین روز دادگاه جانی دپ و امبر هرد چه گذشت؟

دادگاه شکایت ۵۰ میلیون دلاری جدید جانی دپ از همسر سابقش، امبر هرد به خاطر تهمت و افترا و لطمه به زندگی حرفه‌ای او دیروز سه شنبه برگزار شد.

دادگاه جانی دپ و امبر هرد به خاطر تهمت و افترا و لطمه به زندگی حرفه‌ای دپ، دیروز سه شنبه برگزار شد.

این شکایت به دنبال انتشار مقاله ای از سوی هرد بر علیه وی صورت گرفته است. هرد در این مقاله مدعی شده بود قربانی خشونت خانگی بوده است.

دپ ۵۸ ساله که منکر هر گونه بدرفتاری با همسر سابق خود است، از هرد به خاطر تهمت زدن به او شکایت کرده و خواستار غرامتی ۵۰ میلیون دلاری شده است.

هرد نیز متقابلاً با درخواست ۱۰۰ میلیون دلار از دپ شکایت کرده است.

در اولین روز دادگاه جانی دپ و امبر هرد چه گذشت؟

انتظار می رود جلسات این دادگاه ۷ هفته ای به طول انجامد و روز گذشته گروه هایی از طرفداران این دو چهره ی مشهور از پیش از شروع جلسه در بیرون دادگاه ویرجینیا جمع شده بودند.

موردی که شکایت بر اساس آن صورت گرفته، مقاله ای است که هرد در سال ۲۰۱۸ در واشنگتن پست منتشر کرده و در آن خود را چهره ای مردمی توصیف کرده بود که نمونه ای از خشونت خانگی است. دپ این مقاله که نام وی در آن به طور مستقیم ذکر نشده بود را تهمت و افترایی به خود عنوان کرده که به حرفه ی او صدمه زد.

در این جلسه یکی از وکلای جانی دپ، کامیلا واسکوئز به هیئت منصفه اظهار کرد که هرد در زمان زندگی اش با دپ رفتارهای پرخاشگرانه ای داشت.

واسکوئز گفت وقتی دپ خواستار جدایی از او شد، هرد برای آنکه کوچک نشود، خود را قربانی جا زد.

واسکوئز همچنین گفت: «همه ی فکر و ذکرش (هرد) تصور عمومی ای است که از او وجود دارد. او حالا سال ها است که با این نقش زندگی می کند و نفس می کشد.»

وکلای امبر هرد اما مدعی شدند موکل شان از سوی دپ متحمل آزارهای کلامی و فیزیکی شده بود.

یکی از وکلای هرد، بن راتنبورن گفت دپ می خواهد همسر سابقش را خراب کند تا حرفه ی او نابود شود.

کریستی دمبروسکی، خواهر بزرگ تر دپ، به عنوان اولین شاهد در جایگاه قرار گرفت.

در اولین روز دادگاه جانی دپ و امبر هرد چه گذشت؟
کریستی دمبروسکی خواهر جانی دپ

او در پاسخ به سؤالات وکیل جانی دپ، از کودکی آشفته ای گفت که برادرش به خاطر آزار و اذیت های مادرشان داشت.

او گفت با وجود رفتارهای خشونت آمیز مادرشان اما دپ هرگز چنین رفتاری نداشت. دمبروسکی دپ را برادر و پسری آرام و با محبت توصیف کرد و گفت او برای فرزندانش هم چنین پدری بود.

او گفت رفتار برادرش از زمانی تغییر کرد که گرفتار هرد شد. دمبروسکی گفت برادرش غمگین تر به نظر می رسید.

او گفت هرد بیشتر اوقات به دپ توهین می کرد و زمانی که برند دیور می خواست برای تبلیغات خود با دپ همکاری کند را مثال زد. دمبروسکی گفت: «(هرد) به او گفت چرا دیور می خواهد با تو کار کند؟ تو که استایل نداری… به او گفته بود چاق و پیر است.»

او گفت خبر ازدواج دپ با هرد او را «ویران» کرد و می ترسید رابطه ی جدید برادرش مانند زندگی والدین شان شود.

دمبروسکی گفت: «اگر بخواهم صادق باشم باید بگویم که برای رفتن به مراسم ازدواج شان مردد بودم. اما تصمیم گرفتم که در هر صورت حتماً حضور داشته باشم چون، صادقانه بگویم، می خواستم برادر کوچکم حتماً بداند که در هر شرایطی در کنارش هستم.»

کریستی دمبروسکی احتمالاً اولین نفر از ۱۲۰ شاهدی است که طی هفته های آینده به دادگاه ویرجینیا احضار خواهند شد تا به روشن شدن اتهامات مطرح شده درباره ی رابطه جانی دپ و امبر هرد کمک کنند.

 


 

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.

برای هر پرسشی می‌توانید با ما گفت‌وگو کنید:  info@favapress.ir

پرسشی دارید؟