گاف جدید سجاد غریبی؛ سیلی خوردن هالک ایرانی از گوریل قزاقستانی + فیلم

پس از هفته‌ها رجزخوانی سجاد غریبی هالک ایرانی و گوریل قزاقستانی با یکدیگر دیدار کرده‌اند. دیداری که باز هم سجاد غریبی در آن غافلگیر می‌شود و گوریل قزاقستان با سیلی صورت‌اش را می‌نوازد.

پس از هفته‌ها رجزخوانی سجاد غریبی و گوریل قزاقستانی با یکدیگر دیدار کرده اند. دیداری که با سیلی خوردن هالک ایرانی از گوریل قزاقستانی همراه بود.

احتمالا به خاطر دارید که سجاد غریبی مشهور به هالک ایرانی سال گذشته را با رجز خوانی برای مارتین فورد آغاز کرد. رجزخوانی‌هایی که منجر به مشهور شدن او در فضای مجازی و رسانه های داخلی و خارجی شد. اما در پایان سال با مارتین فورد روبرو شد و با یک ضربه غول انگلیسی نقش بر زمین شد. این اتفاق باعث شد تا موجی از انتقاد و حمله به سوی او روانه شود.

پس از آن اتفاق و حواشی، مبارزه هالک ایرانی و مارتین فورد لغو شد و دیگر خبری از رجز خوانی نبود. اما این پایان ماجرا نبود و این بار جومانوف آلمات باخیتوویچ، اینفلوئنسری از قزاقستان وارد میدان رجزخوانی شد تا او نیز برای خودش شهرتی به هم بزند. او که خودش را گوریل قزاقستان نامیده، در ویدئویی خطاب به غریبی می‌گوید: «هالک واقعی من هستم، تو و مارتین بزدل هستید – بیا با هم مبارزه کنیم!»

شب گذشته در دبی فیس تو فیس سجاد غریبی و گوریل قزاق بالاخره رخ داد تا مبارزه این دو یک مرحله دیگر به واقعیت نزدیک شود. سجاد غریبی که مانند همیشه تمرینات عجیب و غریبش خبرساز شده بود، دیروز در یک لایو اینستاگرامی از فیس تو فیس یا رویایی چهره به چهره خود با تایتان قزاق خبر داده و در ادامه نیز بار دیگر همان ژست معروف و خنده دارش هنگام ورود به آسانسور را گرفت.

در ادامه سجاد غریبی ملقب به هالک ایرانی دو ویدیو از فیس تو فیس خود با گوریل قزاق را منتشر کرد. در بخش اول ویدیو فیس تو فیس سجاد غریبی و گوریل قزاق شاهد آن بودیم که این دو مقابل یکدیگر قرار گرفته و در ادامه بدنساز قزاق با دست ضربه ای به صورت سجاد غریبی در حالت هل دادن وارد می کند و پس از آن است که هالک ایرانی نیز تلاش می کند پاسخ دهد و به حریف خود حمله می کند اما همراهان دو طرف آن ها را مهار کرده و مانع از درگیری بیشترشان می شوند.

فاواپرس / گاف جدید سجاد غریبی؛ سیلی خوردن هالک ایرانی از گوریل قزاقستانیدر ویدیو دوم غریبی تهاجمی تر بوده و به صورت ناگهانی قصد دارد به گوریل قزاق حمله کند که افراد حاضر مانع می شوند. در این ویدیو که بیشتر روی سجاد غریبی تمرکز کرده، تلاش های او را می بینیم که قصد دارد خود را به گوریل قزاق برساند اما موفق نمی شود. این رویارویی پیش از مسابقه بوکس این دو اتفاق می افتد.

مسابقه بین سجاد غریبی و جومانوف آلمات باخیتوویچ ملقب به گوریل قزاق در قالب مسابقات بوکس نمایشی Wicked ‘N’ Bad’s night در دبی برگزار خواهد شد. سجاد غریبی در مورد مبارزه خود با تایتان قزاق گفت: «این مبارزه برای من است تا کار را تمام کنم. من برای این قهرمان بزرگی خواهم شد و با احترام و تمام توانم نماینده مردمم خواهم بود. بعد از این ک این مسابقه را بردم می خواهم بار دیگر مارتین فورد را به مبارزه فرا بخوانم. این مبارزه رخ خواهد داد و اگر مارتین برای مبارزه با من ترسیده باشد همه جهان خواهند فهمید. من اکنون وارد رینگ می شوم و آماده مبارزه ام».

فاواپرس / گاف جدید سجاد غریبی؛ سیلی خوردن هالک ایرانی از گوریل قزاقستانی

علیرغم تفاوت جثه غریبی و باخیتوویچ، تایتان قزاق مدعی است که می تواند با ناک اوت حریف ایرانی خود را شکست دهد، در مبارزه ای که در ۸ دقیقه برنامه ریزی شده است. هیچ کدام از این دو قبلاً در ورزش های مبارزه ای تجربه ای نداشته اند.

تایتان قزاق در مورد مبارزه خود با سجاد غریبی گفته است: «افراد زیادی می گویند که نمی دانند من کی هستم اما در روز ۳۱ جولای خواهند دید که تایتان قزاق کیست و قدرت مرا خواهند شناخت. من با پیروزی تاریخ ساز خواهم شد. وقتی پیروز این مبارزه شوم می خواهم با فدور در آلماتی مبارزه کنم و بزرگ ترین مبارزه ای که کشورم دیده را رقم بزنم». مبارزه سجاد غریبی و گوریل قزاق، ۹ مرداد (ماه جاری) در دبی برگزار خواهد شد.

ویدیوی اول سیلی خوردن هالک ایرانی از گوریل قزاقستانی

ویدیوی دوم سیلی خوردن هالک ایرانی از گوریل قزاقستانی

فیلم منتشر شده از این دیدار و سیلی خوردن سجاد غریبی، هالک ایرانی میان کاربران دست به دست می شود و این بار هم منجر به بروز واکنش ها و انتقاداتی برای این چهره جنجالی فضای مجازی شده است.

اما با وجود انتقادها و واکنش ها، سجاد غریبی در صفحه اینستاگرامش اعلام کرده که ۹ مرداد ماه در دوبی به مصاف این حریف قزاقستانی خواهد رفت.

 

 


خبرهای مرتبط

  

نمایش دیدگاه‌ها (1)