روابط عمومی فیلیمو در مورد سریال جیران اطلاعیه صادر کرد

روابط عمومی فیلیمو در اطلاعیه خود در مورد سریال جیران، برای رفع توقف این سریال از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد.

به گزارش فاواپرس، روابط عمومی فیلیمو در اطلاعیه خود در مورد سریال جیران، برای رفع توقف این سریال از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه در آینده نزدیک ابراز امیدواری کرد.

بررسی شائبه‌های مطرح شده در خصوص سریال جیران در مرحله اظهار نظر کارشناسان رسمی دادگستری است و امیدواریم به زودی دستور رفع توقف این سریال از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه اعلام شود.

روابط عمومی فیلیمو در اطلاعیه اعلام کرد سریال «جیران» که از تاریخ ۲۹ تیرماه ۱۴۰۱به دستور مقام محترم قضایی متوقف شده، اکنون در مرحله کارشناسی است و سه نفر از کارشناسان رسمی دادگستری در حال بررسی شائبه‌های مطرح شده در مورد این سریال هستند.فاواپرس / سریال جیران حسن فتحی
فیلیمو ابراز امیدواری کرد که پس از تقدیم نظر این کارشناسان به مقام قضایی ، رفع توقف سریال صورت پذیرفته و پخش سریال جیران از سر گرفته شود.

همچنین فیلیمو در نظر دارد به منظور حفظ حقوق مصرف کنندگان، این تاخیر در پخش سریال را با پخش بین هفته‌ای تا روز جمعه جبران کند.

 

 


خبرهای مرتبط

  

مطالب مرتبط
ارسال یک پاسخ

نشانی رایانامه‌ی شما منتشر نخواهد شد.